En oversikt over padleklubber i Norge

Klubber i Midt-Norge

Innherred kajakklubb

Leder Gunleik Hoffmann

Magistratbakken 12

7711 Steinkjer

(Levanger Verdal Steinkjer området)

gunleik.hoffmann@vegvesen.no

Mobil 99118938

Facebookside: søk Innherred kajakklubb

 

Fosen Kajakk Klubb
v/ Ole Kristian Brendøy
Klakken
7160 Bjugn
Tlf: 958 79 524

 

Hitra Padleklubb
c/o Kjell Størkersen
7242 Knarrlagsund
Tlf: 72 44 02 86

Malvik Idrettslag/Padlegruppe 
v/ Leder Karl Erik Berg
Naustanmarka 94
7560 Vikhammer
Tlf: 73 97 90 02
e-mail: k-e-be@frisurf.no

 

Oppdal Kajakklubb
v/ Trygve Sande
Fjellvang 18
7340Oppdal

Tlf. 908 75 042

NTNUI-Padlegruppa
Stud post 222
7034 Trondheim
Leder: Håvard Angell, tlf: 928 31 325
E-mail: haavard_angell@hotmail.com

 

Stemhaug Idrottslag/Kajakk
v/ Oddbjørn Hjelen
6690 Aure, tlf: 71648390 p
E-mail: oddbj.hjelen@c2i.net

 

Stjørdal Kajakklubb
Postboks 50
7501 Stjørdal
Leder: Jostein Valen
Tlf: 926 60 160
E-mail: valen@live.no

 

Trondhjems Kajakk-klubb
Leder; Anna Ølnes
c/o Trondhjems Kajakklubb
Boks 632
7406 Trondheim
Tlf: 926 60 160
E-mail: leder@tkk.no

 

Ytre Namdal & Bindal Padleklubb
v/ Roger Mikalsen
7990 Naustbukta
Tlf. 991 13 938
E-mail: roger@kilshaugen.no

 

Klubber i Nord-Norge

Alta Kajakklubb
Boks 1437
9506 Alta
Leder: Geir Kristoffersen, tlf: 78 43 67 20p/78 45 50 90a
E-mail: altakajakk@hotmail.com

 

Andøy Padleklubb
St. Hansveien 9
8480 Andenes
Tlf. 41 60 48 49
E-post: cwangen@nordlysnett.no

 

Bodø Kajakklubb
Boks 607
8001 Bodø
Leder: Lisbet Ruud

www.bodokajakk.no

 

Bø Havkajakklubb
v/Eirik Rødsand
Brenna
8470 Bø i Vesterålen

Tlf. 996 28 926

E-post: eirik.rodsand@vkbb.no

 

Harstad Padleklubb
v/leder Vidar Fagerheim
Audun Raudesgate 18, 2 etg.

9405 Harstad

Tlf. 905 84 664

E-post: erloy@online.no

 

Helgeland Padleklubb
v/ Magne Steiro
8700 Nesna
E-post: magne.steiro@hinesna.no

Hemnes IL – Padlegruppa
v/ Karl Espen Antonsen
Sørlandsveien 66
8640 Hemnesberget
E-post: karl.antonsen@nb.no

 

IL Forsøk/Padlegruppen
v/Per T. Ravna
Masjok \r\n
9845 Tana
Leder: Per Torleiv Ravna, tlf: 78 92 70 49p/78 92 77 71a
E-mail: ptravna@online.no

 

Leknes Padleklubb
V/leder Torleif Utnes
Steineveien 289
8340 Stamsund

E-post: torleifu@online.no

 

Lofoten Kajakklubb
Falkveien

8300 Svolvær
Formann: Lone Austrheim, , tlf: 76 07 28 97 P/ 911 26 394 m
E-mail: klubben@lofoten-kajakk.no

 

Polar Kajakklubb
Postbox 39
9700 Lakselv
Leder Bent Oskar Eriksen, tlf: 78 46 22 56a

 

Syv Søstre Padleklubb
V/ leder: Ståle H. Kristoffersen

Syv søstregt. 15
8800 Sandnessjøen

Tlf. 997 02 125

E-post: stale.hk@gmail.com

 

Trulle – TSI 
Hovedgården
9037 Tromsø
Kontakt: Charles Aas

 

E-post: caa022@student.uit.no

 

Vestlofoten Kajakklubb
Boks 32
8376 Leknes
Leder: Terje Waag. Tlf. 907 39 399

 

E-mail: terje.waag@gmail.com

 

Klubber i Sør-Norge

 

Arendal Kajakklubb
Besøksadresse
Hansnesveien 27A
4839 Arendal
E-mail:post@arendalkajakklubb.noEvje Elvepadleklubb
v/Leder Mike O`Hara
Hornnes
4737 Hornnes
Tlf: 917 62 172
E-post: moh@sevanmarine.com
Farsund Kajakklubb
v/ Reidun Rasmussen
Tjørveveien 50
4563 Borhaug
Tlf: 909 79 456
E-mail:reidun.rasmussen@yahoo.no 
Flekkefjord Kajakklubb
Sundegt.
4400 Flekkefjord
Leder: Bernhard Nilsen
E-mail: bernhard.nilsen@flekkefjord.kommune.no
Flekkerøy Padleklubb
v/ Rita Andersen \
Tlf: 38100673 / 95283116
E-post: rita.andersen@elkem.no / artander@broadpark.noFlosta IK - Padlegruppa
Postboks 47
4920 Staubø
Tlf: 417 63 340
E-post: aashamar@msn.com 
Lillesand Padleklubb
Leder: Kristian Cummings
Ørving 34D
N- 4790 Lillesand
Mob. 975 26 222
E-mail: kristiancummings@hotmail.com
Kristiansand Kajakklubb
Postboks 317
4663 Kristiansand
Kontaktperson flattvann: Bernt S.Havre, Tlf:913 80 349
E-post:bernhav@online.no
Kontaktperson Hav: Gareth Hammond
E-post: kkk@padling.info
Mandal Kajakklubb
v/ Mariann Bøksle
4515 Mandal
Leder: Marianne Bøksle, mob: 957 48 426
E-mail:marianne.boksle@losmail.no 
Nidelva Padleklubb \
Leder: Ole Gunnar Selås, tlf: 997 23 971
E-mail: nipk@start.no
Risør Ro- og Padleklubb  v/ Trond Pedersen
Linddalsveien 48
4950 Risør
Tlf.91 73 42 73 epost:rrogpk@hotmail.comSkagerakk Kajakklubb
v/ Hans-Olav Ottersen
PB 144
4852 Færvik
E-post: hans-olav@marena.nooffice@padlespesialisten.no

 

Søgne Kajakklubb
Postboks 1006
4682 Søgne
Formann: Tore Nilsen, tlf: 38 16 69 15p/915 38 815a
Tvedestrand Padleklubb Vest Agder
PB 154
4901 Tvedestrand
Formann: Hans Jørgen Mørch
E-post: hans.morch@hia.noVinje Padle- og Klatreklubb

v/ Rune Aarhus
3895 Edland
Tlf: 412 02 406
E-post: raahus@hotmail.com

 

Klubber i Vest-Norge

 

Askvoll og Holmedal IL/Padlegruppe
v/ Roger Kløvtveit
6982 Holmedal
Tlf: 958 34 359
E-post: roger.klovtveit@enivest.netBSI-Padlegruppen
Postboks 41, Måseskjæret
5035 Bergen
Leder: Michael Storebø
Aktivitet: Hav og elv (sekayaking and whitewater)
E-mail: michael.storebo@gmail.com 

Bømlo Kajakk Klubb
v/ Jan Arvid Monsen
Vespestad
5443 Bømlo
Tlf: 974 11 143
E-post: jamonsen@hotmail.com

 

Egersund Padleklubb
Postboks 13
4379 Egersund
Leder: Bente Ege, 976 98 150
E-post: bente_ege@hotmail.com

 

Fana Kajakklubb Hordaland
Postboks 85
5859 Bergen
Formann: Asbjørn Berland, tlf: 55 91 76 23
Aktivitet: flattvann og hav (racing and seakayaking)
E-post: fanakk@innboks.comFræna Padleklubb
v/ Eivind Kringstad
Lindset
6445 Malmefjorden
E-post: post@frenapadleklubb.com 

Gloppen Padleklubb
v/ Børre Tystad
6823 Sandane
Tlf: 952 86 512
E-post: borre.tystad@enivest.net

 

Hardanger Kajakk.Klubb
v/ Tom L. Haaland
Haugenjordet 53
5614 Ålvik
Tlf: 922 82 049
E-post: kajakk@lag.kvam.no

 

 

Havstril Padleklubb- Austevoll
v/ Leder Trond Hagenes
Søndre Drivenes
5397 Bekkjarvik
Tlf: 988 74 253
E-post: info@havstrilpadleklubb.no

 

 

Haugesund Kajakklubb Rogaland
Postboks 149
5501 Haugesund
Leder: Øyvind E. Eik, tlf: 480 04 222
E-post: haugesund_kajakkklubb@hotmail.comHerøy Kajakk Klubb 

c/o Tor Inge Warholm
Gjerdet 10
6092 Eggesbønes
E-post: post@heroykajakk.com
Tlf: 900 23 696

 

Hordvik Padle Klubb 
Postbok 55; Hylkje
5877 Bergen
Leder: Roald Skår, Tlf: 90607732
E-post: roaldska@frisurf.no

 

 

Jæren Kajakklubb
Postboks 97
4358 Kleppe
Leder: Camilla Tellnes. Tlf. 905 12 677
E-post: leder@jkajakk.no
Knarvik IL/Kajakkgruppen Hordaland
5100 Idalstø
Formann: Steinar Mørch, tlf: 56 35 02 10p/56 36 06 10a
 Laksevåg Kajakklubb Hordaland
Postboks 48, Ytre Laksevåg
5848 Bergen
Leder: Trond Hansen, 929 98 842
Aktivitet: flattvann (racing)Molde Kajakk Klubb 
v/ Frøystein Hustadnes
Adjunkt Dørums gt. 25
6413 Molde
E-post: post@moldekajakk.com

 

Njørd Ro- og Kajakklubb Hordaland
Postboks 6, Lønborg
5818 Bergen
Leder: Kenneth Helgesen, tlf. 924 37 800
E-post: ken-hel2@online.no
Nordhordland Padleklubb
v/ Jørgen Steinhoff
5918 Frekhaug
Tlf: 976 74 501
E-mail: ste_jurgen@yahoo.noOS Padleklubb
v/ Brede Lærum
Steinneset 48
5200 OS
Tlf: 952 25 641

Puddefjorden Kajakklubb
c/o Morten Wergeland Hansen
Skivebakken 20A
5018 Bergen
Tlf: 915 47 844
E-post: styret@puddefjordenkajakk.org

 

 

Stavanger KajakklubbRogaland
Leder: Christian Holst
E-post: formann@stavangerkajakk.no 
Sunnfjord Kajakklubb Sogn og Fjordane
v/ Marius L. Dalin
Pb. 698
6804 Førde
E-post:  skkpost@gmail.com
Telefon: 480 46 592
Tysvær Kano- og Kajakklubb
Harald Askeland
Svartmyrveien 15
5565 Tysværvåg
E-post: haske@broadpark.noVoss Kajakklubb
Postboks 416
5702 Voss
Leder: Dag Sandvik
Mobil: 911 11 356
E-post: dag.sandvik@gmail.com 

Voss Rafting Klubb
v/ Christian Larsen
Greili 2
5700 Voss
Tlf: 56 51 98 00 a/ 959 94 604 m
E-post: chritian.larsen@broadpark.no

 

Øygarden Havkajakk klubb
v/ Torsten Porwol
Tlf: 995 23 140
E-post: torsten@oygarden-havkajakklubb.com

 

 Klubber i Øst- Norge

Asker Helsesportlag/Padlegruppen
Postboks 116
1371 Asker
Leder: Dag Arne Westgaard
E-post: daarb@online.no
 Asker Skiklubb/Kajakk
Postboks 92
1371 Asker
Formann: John Tobias Øvergaard, Tlf: 997 97 452m
E-Mail: kajakk@asker-skiklubb.no
Begna Padleklubb
Leder: Henning Mikkelsgard
Tlf: 930 77 677
E-post: hmikkelsgard@gmail.com 
Bjønnputten IL
v/Svein B. Høglund
Utsikten 9
0196 Oslo
Leder: Svein B. Høglund, Tlf: 22 67 52 44p
Bærum Kajakklubb
Boks 196
1301 Sandvika
Leder: Tore Berger, Tlf. 913 45 218
E-mail: tore.berger@nextlink.noDrøbak Kajakklubb
v/ Leder Richard Meadow
Skogfaret 15
1430 Ås
E-post: post@drobakkajakk.no 

Eidanger IL – Padling
Kontaktperson: Kjetil Haugersveen
E-post: kjetil.haugersveen@idrettsforbundet.no

 

Eiker Padleklubb \
v/ Leder Bjørn Jacobsson
Spinnerigt. 6
3041 Drammen
Tlf: 906 64 833
E-post: post@eikerpadleklubb.org

 

Færder Kajakklubb
v/Leder Geir Lægreid
Oskjærveien 10
3145 Tjøme
Tlf: 952 00 475
E-post: glagreid@online.no

Heidal IL/Padlegruppe
Leder: Helge Westerås
Steinveien 4
2676 Heidal
Tlf: 40453916Finnskogkajakk
Frøys vei 12
2260 Kirken
Leder: Haakon Gjems, Tlf: 22 46 71 04 h/ 918 66 236
E-post: post@finnskogkajakk.no

 

 

Fossen Padleklubb 
Loveien 36
3514 Hønefoss
Leder: Ferry Wagenvoort
Tlf: 32137848
E-post: ferry.wagenvoort@c2i(punktum)netFredrikstad Kajakklubb
Postboks 35
1601 Fredrikstad
E-post: post@fredrikstadkajakk.noFurnesfjorden Kajakklubb
Røysliveien 115
2380 Brumunddal
Leder: Ole Ivar Lierhagen, Tlf: 928 84 068
E-post: o.ivar@frisurf.no  

 

Gjøvik og Toten Kajakklubb
v/Leder Trond Glesaaen
Granstigen 4
2849 Knapp
Tlf: 61 16 96 49/ 992 15 755
E-post: trongles@online.no

 

 

AK Fryktløs
Strandengveien 24
1390 Vollen
Leder: Nils Drolsum, Tlf: 66 79 87 92/22 18 56 00
 Halden Padleklubb
Postboks 551
Busterud
1754 Halden
Leder: Mario Hofmann
E-post: halden.padleklubb@gmail.comHamar Roklubb av 1881
Postboks 196
2302 Hamar

Havpadlerne Tønsberg
v/ Leder Rolf kristoffersen
Kirkeveien 364
3140 Borgheim
E-post: tilrolf@broadpark.no

Røyken og Hurum Kajakklubb
v/ Leder Pia Lenz
Vestlivn. 19
3474  Åros
Tlf: 900 11 480

 Jotunheimen Kajakk- og Kanoklubb
2680 Vågå
Kongsberg Padleklubb
Postboks 428
3601 Kongsberg
Leder: Erlend Haug
E-post: kontakt@kongsberg-padleklubb.netKunnskapsbyen Ro og Padleklubb
Eivind Engebretsen
Postboks 177
2027 Kjeller
E-post: padling@krop.no 

Larvik Padleklubb
v/Ann-Kristin Aanstad
Nordliveien 22
3271 Larvik
Tlf. priv. 33 11 76 01, mob. 95 81 65 54
E-mail: post@larvikpadleklubb.no

Lillehammer Ro- og kajakklubb
Postboks 422
2601 Lillehammer
Leder: Kai Gjessing, Tlf: 61 26 17 26p/61 28 83 73a
E-mail: Kai.Gjessing@hil.no
Moss Kajakklubb
Postboks 434
1502 Moss
Leder: Lisa Johansen, 976 88 088 m
e-mail: lisame@online.no
Myrvoll IL/Padlegruppa
Gjallarveien 10d
1412 Sofiemyr
Leder: Ole Myrvold, Tlf: 66 80 02 14Nesodden Kajakk Klubb
v/ leder Kristian Lindvik
Knuts vei 30
1450 Nesoddtangen
Tlf: 977 42 148
E-post: kristian@lindvik.com 

 

(Nittedal Elvepadleklubb)
Varingveien 10
1488 Hakadal
Nord Kano- og Kajakklubb
c/o Melgård
Odinsgt 2B
0266 Oslo
E-mail: xania@online.noNotodden Padleklubb
v/ Leder Dan Christensen
Bernt Støylens gt 2D
3681 Notodden
Mobil: 976 92 383
E-post:dan@pwh.no 

 

Nøklevann Ro- og Padleklubb
Postboks 37 Bogerud
0621 Oslo
Leder: Ane B Haugland, Tlf: 97 59 80 05
E-post: styret@nrpk.no
OSI/Elvepadlegruppa
Postboks 94 Blindern
0314 Oslo
Leder: Vegard Kirkesæther
E-post: vegarck@gmail.com
Oslo Dragebåtklubb
Postboks 3917, U-S
0806 Oslo
Leder: Arild Jordskar, Tlf: 22 57 93 11a/951 13 922m
E-mail: arild.jordskar@satema.no  
Oslo Elvesportklubb
v/Karl Ivar Halvorsen
E-mail: klubblederhammersborg@hotmail.com  
 Oslo Kajakklubb
Drammensveien 210
0277 Oslo
Tlf klubbkontor: 22 50 90 19
Leder: Christopher Bull
E-mail: post@okk.org 

 

Ottaelva Kajakk Klubb
v/ Leder Yan Esclafert
Hånsnar
2690 Sjåk
Mobil: 954 22 769
RA Padleklubb
v/Leder: Gro Strand Griffin
Eftaåsen 5
0687 Oslo
E-post: gstreng@online.no
Ringerike Kano og Spaser
Nedre Grøndokkvei 31
3531 Krokkleiva
Leder: Knut Grande, Tlf: 32 15 95 94p/22 51 77 89a
E-mail: knut.grande@opak.no
Sandefjord Kajakk
Posboks 207
3201 Sandefjord
E-mail: post@sandefjordkajakk.no
Strand Kajakklubb
Posboks 451
1323 Høvik
Leder: Gunnar Berg, tlf. 909 60 364
E-post: gunnar.berg@ge.com
E-post til klubben: skkmedlem@hotmail.com
Sylling IF/Kajakkgruppa
v/ A. Pedersen
3410 Sylling
Leder: Arild Pedersen, Tlf: 32 85 61 95 p
E-post: syllingkajakk@yahoo.no
Trysil Elvepadleklubb
Leder: Morten Nordsveen, tlf: 97029565
Tønsberg Kajakklubb
Nordbyen 36
3110 Tønsberg
Leder: Stein Harald Sande; Tlf: 33 38 40 57p/934 03 645
E-post: stein.harald.sande@storebrand.no
Årungen Ro og Kajakklubb
Posboks 208
1430 Ås
Leder: Amund Amundstad, tlf: 64 94 23 29p/64 98 37 00a

Annonser fra Scandinavian AdNetworks

Kjøpe kano?

Vi har kanoer i vår nettbutikk, se vårt utvalg her!

Padlebutikken.no/Kanoer

Ekte Værdagsklær

Vi lager gode værdagsklær for aktive barn og voksne.

Skogstadsport.no